Profil společnosti

BUREŠ ART s.r.o.Obrazy Bureš Art - profil společnosti

        Obrazy vyrábíme již od roku 1994. Přestože se za ta léta stále mění motivy i způsoby rámování, touha lidí bydlet nebo pracovat v příjemném interiéru zůstává. Specializujeme se na prodej exkluzivních obrazů velkých formátů nejvyšší kvality vytištěných na skle nebo MDF deskách a na vlastní zakázkový tisk na papír nebo plátno.

   Ve spolupráci s předními světovými vydavatelstvími zejména z USA, Německa a Itálie jsme vytvořili bohatou kolekci moderních motivů obrazů, které Vám můžeme vytisknout na přání téměř v jakémkoliv rozměru ekologickými barvami na našem velkoformátovém plotru Epson. Plátno Vám pak můžeme vypnout na napínací rám různé tloušťky podle velikosti obrazu. Stále vystavujeme a navštěvujeme různé veletrhy na všech kontinentech, abychom sledovali nejmodernější trendy.

   Při spolupráci s naší firmou se můžete spolehnout na tým lidí s dlouholetými zkušenostmi, stabilní firmu s pevnými kořeny, prostě na partnera, kterému můžete důvěřovat. Na prvním místě v žebříčku hodnot u nás není zisk ale kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka.

 
s přáním příjemného nákupu   Ing. Josef Bureš
 

Nabídka dekorací